تبلیغات
فقط دانلود (دانلود انواع فیلم و موسیقی ایرانی وخارجی و نرم افزار .بازی و ...) هر چی بخوای هست.
فقط دانلود (دانلود انواع فیلم و موسیقی ایرانی وخارجی و نرم افزار .بازی و ...) هر چی بخوای هست.مجموعه ای از 4 بازی علمی و جذاب كه به روشی سرگرم كننده و علمی به شما در درك و یادگیری هزاران لغت انگلیسی یاری میرساند این مجموعه محصول شركت lingvo soft از شركتهای معروف در ساخت لغت نامه و مترجم های حرفه ای میباشد . استفاده از این برنامه برای آموزش لغات به كودكان میتواند اثر مناسبی داشته باشد . بازی های موجود در این نرم افزار :

flash card : كه هر لغت در یك طرفه كارت و ترجمه فارسی آن در طرف دیگر آن قرار دارد و با دسترسی به كارت با معنای آن كلمه نیز آشنا میشوید . از این بازی برای یادآوری لغت فراموش شده استفاده میشود

pocket:مشابه با كارتهای فلش میباشد با این تفاوت كه در این بازی تعداد كارتها به چهار دسته افزایش پیدا كرده است

translation test :تست چهار گزینه ای كه در آن یك لغت انگلیسی به همراه چهار لغت فارسی نشان داده شده است و شما میبایست معنی درست را كلیك كنید

spell it right : در این بازی یك لغت انگلیسی نمایش داده میشود و شما باید معنای فارسی آنرا پیدا كنید دیگر ویژگی های این نرم افزار مفید : دارای 1000 كلمه از سطوح پایین دارای 1000 كلمه از سطوح متوسط دارای 1000 كلمه از سطوح پیشرفته دارای 1000 كلمه تخصصی در مورد رشته حقوق دارای 1000 كلمه تخصصی در مورد رشته پزشكی دارای 1000 كلمه تخصصی در مورد تجارت دارای 1000 كلمه تخصصی در مورد رایانه.
ادامه مطلب
 
توانایی نوشتن درست و بدون اشتباه مهارتی حیاتی برای هركسی در هر رشته ای ست  .
All-Business-Documents دارای همه قابلیت های نرم افزار دیگر از همین شركت به نام All-Business-Letter است به علاوه آن كه دارای هزاران قالب سند تجاری و كاری با كیفیت و حرفه ای است مانند موافقت نامه ها ، قرار دادها ، فرم های تجار ی و ... است .
All-Business-Documents ابزاری كامل برای نوشتن اسناد تجاری و شغلی است كه دارای هزاران قالب و نمونه قراردادها ، موافقت نامه ها ، نامه ها ی تجاری و بقیه اسناد تجاری است .
همچنین شامل بیش از 5500 نمونه سند تجاری است كه می تواند صرفه جویی بسیاری را در وقت و هزینه شما كند به علاوه آنكه بدون اشكال و كامل هم هست . در واقع كافی است موارد دلخواه تان را در قسمت های در نظر گرفته شده وارد كنید .
ادامه مطلب
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

از جذاب ترین جلوه های کامپیوتر برای خردسالان و نوجوانان امکان ایجاد تصاویر و صداهای زیبا میباشد که خصوصا نمود آن در دورانی میباشد که آشنایی کاربر نوجوان با سیستم به اندازه ای نمیباشد که بتواند از قابلیتهای بسیار ارزشمند آن استفاده نماید.
بسیاری از کاربران با تجربه امروز به خوبی به خاطر دارند که نخستین عامل جذابیت کامپیوتر برای آنان تا مدتها فقط در برنامه نقاشی MS Paint قرار داشته است …
متاسفانه برنامه Paint ویندوز از بسیاری جهات مناسب طبع لطیف کودکان طراحی نگردیده است . زیرا واسط کاربری اصلی آن ، در چهارچوب همان امکانات اصلی ویندوز قرار دارد .

در نرم افزار Creative Painter تمام ابزارهای لازم جهت آموزش نقاشی و لذت بردن از تصاویر و رنگها در نظر گرفته شده است .
ابزارهای نقاشی اصلی با الهام از انواع واقعی شان به شکلی بسیار طبیعی طراحی گردیده اند.
امکان تغییر حاصل استفاده از این ابزار به شکل وسایل نقاشی واقعی ، به صورت کاملا هنرمندانه ای در برنامه در نظر گرفته شده است .
چندین شکل طراحی شده با خطوط جهت آموزش نقاشی در اختیار کاربر میباشد .
علاوه بر تمام اینها صدها طرح ثابت در چندین طبقه بندی مختلف شامل گیاهان ، اشیا ، وسایل نقلیه ، حیوانات و شخصیتهای کارتونی قابل اضافه کردن به تصاویر نقاشی شده میباشد .

در خاتمه پس از بدست آمدن طرح نهایی میتوان چندین تصویر متحرک زیبا و صده های مختلف را نیز به آن اضافه نمود .
واسط کاربری نرم افزار جهت عملیاتی نظیر ذخیره Save ، چاپ Print ,… با هنرمندی خاص و تکیه بر روانشناسی افراد کم سن و سال ، به شکلی کاملا دوستانه و مناسب ظرایف سنی کاربران نوجوان طراحی گردیده است .

نصب نرم افزار بسیار ساده میباشد :
در ابتدا از پوشه Setup فایل Creative Painter 3.3.exe را اجرا فرمایید و در اثنا نصب کردن ، با اجرا Keygen.exe
از پوشه Crack شماره سریال لازم را جهت ادامه نصب به دست آورید .

ادامه مطلب


نوشته شده در تاریخ یکشنبه 4 مرداد 1388 توسط حسین | نظرات ()
set as your home page JavaScript Codes JavaScript Codes